Тема: Плоска модульна металочерепиця Ruukki Hyygge

Компанія «БудПлюс+» пропонує купити модульну металочерепицю Ruukki Hyygge за ціною першого постачальника.

Модульна металочерепиця Ruukki Hyygge плоскої форми – інновація на ринку покрівельних матеріалів, продукт багаторічного досвіду інженерів компанії Ruukki (Фінляндія). Завдяки своїй елегантній формі дана черепиця повністю відповідає сучасній ахітектурній моді та бездоганна у своїй простоті. Модульна металочерепиця Ruukki Hyygge має низку нових конструкційних рішень, що надають виняткову унікальність зовнішньому вигляду покрівлі, досконалу функціональність та простоту монтажу.

Панелі черепиці Ruukki Hyygge виготовляються у двох варіантах: з поздовжнім тисненням (канавкою) або без нього (повністю гладка). Внаслідок такого технічного рішення, а також завдяки можливому зміщенню панелей під час монтажу, залежно від переваг, можна отримати три дизайни готового покрівельного покриття на покрівлі.

Компанія RUUKKI виробляє панелі модульної металочерепиці Ruukki Hyygge, приділяючи увагу кожній деталі, а багаторічний досвід є гарантією високої якості та довгої служби покрівлі. Ruukki® Hyygge - це досконале і закінчене рішення для тих, хто бажає поєднати скандинавський стиль і простоту з домашнім теплом і затишком, природу з сучасністю, знайти своє hygge (від датського слова - «Затишність»).